Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym, już VI Forum Edukacji Dorosłych, które odbędzie się online w dniach 23-25 listopada 2021 r. 

Edukacja cyfrowa, umiejętności życiowe i zawodowe, włączenie społeczne – to tematy, wokół których zbudowaliśmy program tegorocznego Forum. Ich wybór nie jest przypadkowy. To nie tylko priorytetowe obszary wskazane przez Komisję Europejską, na których koncentrujemy się w tym roku na EPALE. To zagadnienia, które są niezwykle ważne w dzisiejszym świecie. Odzwierciedlają wyzwania, jakie stawia przed nami otaczająca rzeczywistość.

Każdego dnia Forum skupimy się na wybranym zagadnieniu. Ekspertki i eksperci podzielą się wiedzą i doświadczeniem, zaproszą do dyskusji, zachęcą do wypróbowania nowych metod, narzędzi oraz do wspólnej refleksji na temat przyszłości edukacji dorosłych.

Szczegółowy program oraz linki do rejestracji znajdują się na EPALE: https://epale.ec.europa.eu/pl/blog/vi-forum-edukacji-doroslych-wez-udzial.

Udział w Forum jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie aktywnego konta na platformie EPALE.  

Zachęcamy do dzielenia się informacją o wydarzeniu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych edukacją dorosłych, a w szczególności edukatorów, trenerów, przedstawicieli działów HR i osoby odpowiedzialne za rozwój pracowników, przedstawicieli muzeów i bibliotek oraz innych instytucji kultury, uniwersytetów ludowych, andragogów, pracowników uczelni oraz Uniwersytetów III Wieku, nauczycieli szkół dla dorosłych, doradców zawodowych i edukacyjnych.

Do zobaczenia na Forum!